O nás

Úvodní slovo

Firma Mgr. Ivan Jelínek je registrována jako Samostatný zprostředkovatel u České národní banky.

Pro klienty zajišťujeme občanská i podnikatelská pojištění. Naše zkušenosti a znalosti jsou nejen ze sjednávání pojištění, ale i z osobní praktické likvidace pojistných událostí.

Čím si získáváme a dlouhodobě udržujeme klienty?

Trpělivý a vždy vstřícný přístup

Vždy Vám trpělivě nasloucháme. K Vašim požadavkům a potřebám přidáváme své zkušenosti a znalosti. Převádíme řeč nabídek jednotlivých pojišťoven a jejich pojistných podmínek na srozumitelnou úroveň pro následné rozhodnutí o dalším pojištění.

Kompletní správa smluv

Po sjednání Vaše pojistné smlouvy i nadále spravujeme. Provádíme změny či dodatky. Můžete se na nás obrátit o dopojištění či odebrání rizika, doplnění údajů, dle dohody provádíme při výročí nové přehodnocení a porovnání uzavřené pojistné smlouvy, zjišťujeme stav zaplacenosti apod.

Likvidace pojistných událostí

Zejména v této části se potvrzuje naše spolupráce.

V případě škody jsme nápomocni pro rychlé a úplné vyřízení pojistné události. V případě velké či komplikované škody zajišťujeme vyplacení zálohy pojistného plnění.

Snížení nákladů

Spoluprací s námi získáte:

Doporučení

Povinné ručení, Hami Lubomír, Údlice
U pana Jelínka mám pojštěno několik aut. Pokud potřebuju, přepočítáme a najdeme cenově nové smysluplné pojištění. Pana Jelínka mohu jen doporučit.
Celý článek
Pojištění domácnosti, Vladimír Srp, Beroun
U pana Jelínka jsem uzavřel pojištění domácnosti za výbornou cenu. Navíc v případě složité škody z atmosferických srážek jsem dostal cenné rady jak postupovat a pojistné plnění pokrylo celou…
Celý článek