O nás

Postup

Postup sjednání pojištění na www.pojisteni-jelinek.cz

V celém průběhu sjednání Vás elektronicky informujeme o každém kroku.

Můžete nám zavolat a vyžádat pomoc. Jsme Vám plně k dispozici

Krok 1. Zadání nezbytných údajů pro kalkulaci

Pro získání kalkulací zadejte základní nezbytné údaje. Potřebujete k tomu velký nebo malý technický průkaz. Jedná se o vyjmenované údaje o vozidle (např. značka a typ, zdvihový objem motoru, výkon, rok výroby) a údaje o osobě pojistníka, vlastníka či provozovatele společně s kontaktními údaji. Údaje označené hvězdičkou jsou povinné. 

Krok 2. Zaslání kalkulací

Na základě těchto údajů Vám připravíme přehledné kalkulace a zašleme Vám přístup k těmto kalkulacím na Vámi uvedený e-mail a zavoláme případné výhodné neveřejné kalkulace na Vámi uvedený telefonní kontakt. Kalkulace Vám zašleme, pokud nebude dohodnuto nebo požadováno jinak, nejpozději do 24 hodin od zadání poptávky. Odeslání poptávky uskutečníte tlačítkem ODESLAT.

Krok 3. Výběr kalkulace - pojišťovny

Projdete kalkulace rozdělené dle jednotlivých pojišťoven. Vybranou kalkulaci potvrdíte tlačítkem VYBRAT. Případnou opravu výběru uskutečníte opět tlačítkem VYBRAT u vybrané kalkulace.

Krok 4. Doplnění nezbytných údajů pro vypracování pojistné smlouvy

Doplníte poslední nezbytné údaje pro sjednání pojistné smlouvy.

Krok 4. Uzavření pojistné smlouvy

Zpracujeme pojistnou smlouvu a elektronicky Vám zašleme zelenou kartu společně se zněním pojistné smlouvy, pojistnými podmínkami a dalšími povinnými informacemi. Originály Vám hned zašleme poštou.

Pokud bude nutné provést fotodokumentaci pojišťovaného vozidla či VIN FOTO, zašleme Vám zároveň k tomuto závazné pokyny.

Pojistnou smlouvu nám zašlete podepsanou zpět a zaplatíte pojistné. Tímto je sjednání pojistné smlouvy dokončeno.

Doporučení

Povinné ručení, Hami Lubomír, Údlice
U pana Jelínka mám pojštěno několik aut. Pokud potřebuju, přepočítáme a najdeme cenově nové smysluplné pojištění. Pana Jelínka mohu jen doporučit.
Celý článek
Pojištění domácnosti, Vladimír Srp, Beroun
U pana Jelínka jsem uzavřel pojištění domácnosti za výbornou cenu. Navíc v případě složité škody z atmosferických srážek jsem dostal cenné rady jak postupovat a pojistné plnění pokrylo celou…
Celý článek